شرایط و ضوابط

شرایط و ضوابط استفاده از سایت: marketisfahan.ir 

استفاده از فروشگاه اینترنتی مارکت اصفهان به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

خرید کالا از فروشگاه اینترنتی مارکت اصفهان  بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصی و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالکیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این فروشگاه بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد .استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذکر منبع بلامانع است و اگر مایلید از اطلاعات موجود در سایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید باید از طریق پست الکترونیکی info@marketisfahan.ir  درخواست خود را ارسال نموده و اجازه نامه کتبی اخذ نمایید.

کاربران هنگام سفارش محصول ملزم می باشند اطلاعات صحیح کامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.

فروشگاه اینترنتی مارکت اصفهان هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشی از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.

تمام ابزاری که در فروشگاه اینترنتی مارکت اصفهان با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده  و کاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش کالا باشد.

سایر سایت ها و لینک هایی که برای ارائه اطلاعات بیشتر و کاملتر به کاربر در فروشگاه لینک شده اند مستقل بوده، و فروشگاه اینترنتی مارکت اصفهان مسئولیتی در قبال محتویات آنها ندارد.

ارتباط فروشگاه اینترنتی مارکت اصفهان با کاربران از طریق info@marketisfahan.ir و هم چنین شماره های تماس 09133201365 قرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و …) صورت می پذیرد.

فروشگاه اینترنتی مارکت اصفهان به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

شرایط  و ضوابط خدمات فروش کالا.

از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه اینترنتی مارکت اصفهان ، سایت  marketisfahan.ir  به عنوان پلتفرم فروش، ارائه دهنگان و تولید کنندگان کالا  که محصولات خود را در این پلتفرم قرارداده اند فروشنده تلقی شده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.

فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که خریدار آن را در فروشگاه اینترنتی مارکت اصفهان درج نموده است.

فروشنده به هنگام تائید سفارش کالا، مشخصات و زمان ارسال کالا را تعیین کرده و به اطلاع خریدار می رساند.

ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود.

مکان و زمان تحویل کالا توسط خریدار در فروشگاه اینترنتی مارکت اصفهان درج شده و این فروشگاه به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا، سفارش را در آن مکان و زمان تحویل دهد. عدم حضور سفارش دهنده در مکان و زمان تعیین شده، پلتفرم فروش سیاست های خاص مربوطه را اعمال خواهد نمود.

در صورتی که پلتفرم فروش به دلایلی که خارج از اراده او می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، هریک از طرفین حق دارند بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید.

خریدار با تحویل کالای ارسال شده و امضای برگه دریافت کالا رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید.

روش های حمل ونقل

شرکت مارکت اصفهان با تکیه بر پشتوانه ی چندین ساله و بهره گیری از تجربه ی طولانی و موفق خود در عرصه تهیه و فروش کالا پس از دریافت سفارش از مشتریان با برآیندگیری از بُعد مسافت و زمان در جهت ارسال هرچه سریعتر سفارشات خود از طریق معتبرترین شرکت های حمل ونقل بین المللی ، پست جمهوری اسلامی ایران و یا تیپاکس و همچنین سرویس های پیک درون شهری اقدام می نماید.

شرایط حمل و تحویل کالا

مشتری گرامی، ضمن تشکر از انتخاب شما، خواهشمند است به موارد زیر دقت فرمایید.

ارسال سفارشات در محدوده اصفهان از طریق پیک و در سایر مناطق و شهرستانها به واسطه پست یا تیپاکس انجام می شود.

الف) در مراکز استان و شهرستان (به جز اصفهان)

حمل کلیه سفارشات توسط پست یا تیپاکس صورت می پذیرد و فروشگاه اینترنتی مارکت اصفهان هیچ کنترلی بر زمان و فرآیند حمل توسط پست یا تیپاکس ندارد.

برای هر محموله یک شماره رهگیری توسط پست یا تیپاکس صادر می گردد که این شماره رهگیری بوسیله سرویس پیامک و ایمیل برای شما ارسال می شود و همچنین در پنل کاربری خود بخش سفارشات قابل مشاهده است. شما می توانید برای رهگیری محموله های خود از سایت : http://tipaxco.com/fa و https://newtracking.post.ir/ که متعلق به تیپاکس و شرکت پست است استفاده نمائید.

ارسال مرسوله های بین المللی از طریق سرویس های پست جمهوری اسلامی ایران، PdEXP و TNT ارسال می گردد که شما رهگیری مرسوله به صورت پیامکی برای شما ارسال خواهد شد و همچنین در پنل کاربری خود بخش سفارشات قابل مشاهده است.

.زمان آماده سازی و ارسال 1 الی 2 روز کاری بوده  و مدت زمان تحویل مرسوله توسط شرکت باربری مشخص می گردد  که در مجموع توسط فروشگاه اینترنتی مارکت اصفهان به شما اعلام میشود و پس از دریافت کد پیگیری می توانید لحظه به لحظه آن را رصد کنید (روزهای تعطیل رسمی محاسبه نخواهد شد)

مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نمائید این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل محموله به تیپاکس یا پست به هیچ وجه قابل تغییر نمی باشد.

ساعت تحویل کالای خریداری شده، بسته به زمان حضور مامور پست یا تیپاکس در محل شما خواهد بود. متاسفانه فروشگاه اینترنتی مارکت اصفهان هیچ کنترلی بر ساعت تحویل مرسوله های شما ندارد و فقط میتواند پیشنهاد شما را در کنار نشانی محل تحویل درج نماید.

هزینه حمل درصورتی که رایگان نباشد به طور پس کرایه می باشد و مبلغ آن، در محل تحویل از خریدار نقدا دریافت خواهد شد. مبلغ اعلام شده بر مبنای تعرفه و ضوابط شرکت پست و تیپاکس و بر اساس وزن و نشانی محاسبه می شود و فروشگاه اینترنتی مارکت اصفهان هیچ گونه دخل و تصرفی در آن ندارد.

ب) در محدوده اصفهان

حمل کلیه سفارشات توسط پیک صورت می پذیرد و فروشگاه اینترنتی مارکت اصفهان هیچ کنترلی بر زمان و فرآیند حمل توسط پیک ندارد.

پس از حمل هر محموله توسط پیک، مشخصات حامل محموله برای خریدار پیامک و یا ایمیل می شود و همچنین در پنل کاربری خود بخش سفارشات قابل مشاهده است.

مدت زمان تحویل محموله ها یک روز کاری پس از واریز وجه و صدور صورتحساب می باشد. (روزهای تعطیل رسمی محاسبه نخواهد شد)

مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نمائید این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خ واهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل محموله به پیک به هیچ وجه قابل تغییر نمی باشد.

هزینه حمل در صورتی که رایگان نباشد به طور پس کرایه می باشد و مبلغ آن، در محل تحویل از خریدار نقدا دریافت خواهد شد. مبلغ اعلام شده بر مبنای تعرفه و ضوابط پیک و بر اساس وزن و نشانی محاسبه می شود و فروشگاه اینترنتی مارکت اصفهان هیچ گونه دخل و تصرفی در آن ندارد.

شرایط ارسال رایگان

شرکت مارکت اصفهان با شناخت کافی از بازار تمام تلاش خود را می نماید تا متنوع ترین وبا کیفیت ترین اجناس را با حداقل قیمت تمام شده در اختیار مشتریان خود در اقصا نقاط کشور عزیزمان ایران قرار دهد.از این رو با عنایت به قیمت گذاری اجناس زیر قیمت بازارهای داخلی برای رفاه حال مشتریان وکسب رضایت ایشان تمامی سفارشات بالای 100 هزار تومان بصورت رایگان انجام خواهند پذیرفت.

شرایط  و ضوابط خدمات پس از فروش کالا برگشت کالا (حق انصراف)

قبل از ارسال کالا: در صورت انصراف از دریافت کالا پس از تسویه حساب و قبل از ارسال کالا، کل وجه به حساب بانکی خریدار مسترد خواهد شد.

بعد از ارسال کالا: کالای خریداری شده و تحویل داده شده به خریدار  تا 7 روز، خریدار حق دارد درخواست مرجوع کردن کالا را با دلایل خود به مارکت اصفهان اطلاع دهد و  به شرط باز نشدن بسته بندی کالا و درصورت عدم هرگونه خسارتی به کالا و بسته بندی آن از تاریخ تسلیم کالا حق انصراف داشته و به محض استفاده از حق انصراف، فروشگاه اینترنتی مارکت اصفهان بدون مطالبه هیچ گونه وجهی عین مبلغ دریافتی را در اسرع وقت به شما مسترد خواهد کرد و تنها هزینه ی تحمیلی بر مشتری هزینه باز پس فرستادن کالا خواهد بود. (ماده ۳۷ قانو ن تجارت الکترونیک)

خدمات پس از فروش

مشاوره و پشتیبانی پس از فروش:

مشتریان عزیز مارکت اصفهان میتوانند پس از تایید سفارش ، پرداخت هزینه آن و دریافت کد رهگیری در هر مرحله با وارد نمودن کد رهگیری مرسوله در قسمت پیگیری سفارشات از وضعیت سفارش خود مطلع شوند. هم چنین شماره پاسخگویی دفتر مارکت اصفهان و یا آدرس تلگرام در ساعات کاری در خدمت مشتریان عزیز خواهد بود.

لازم به ذکر است شما مشتریان عزیز می توانید در ساعت کاری با شماره دفتر شرکت (مندرج در سایت) یا شماره تلفن همراه مشاوران مندرج در سایت برای دریافت مشاوره و راهنمایی های رایگان و سودمند برای خریدهای بهتر بهره مند شوید.

حریم خصوصی

شرکت مارکت اصفهان ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست میکند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیتهای شرکت مارکت اصفهان بصورت قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت میگیرد ، از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و نام خانوادگی ،شماره تماس و آدرس همچنین آدرس ایمیل و تلفنهایی که مشتری در پروفایل خود ثبت میکند،بصورت امانت نزد بانک اطلاعاتی فروشگاه قرار میگیرند و تمام مکاتبات و پاسخهای شرکت از طریق آنها صورت میگیرد.

بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، مارکت اصفهان جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش میتواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

همچنین شرکت مارکت اصفهان ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه سازی محتوای وب سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویسهای ویژه یا پروموشنها، برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامکها نداشته باشند، میتوانند عضویت دریافت خبرنامه مارکت اصفهان را در پروفایل خود لغو کنند.

مارکت اصفهان  ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، مارکت اصفهان میتواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.

حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند.

مارکت اصفهان برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار میگیرد و امیدوار است که تجربه ی خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.

در صورت وجود هرگونه سوال٬ لطفا با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار کنید.

تلفن همراه:

  09133201365

از شنبه تا چهارشنبه (ساعت 9 صبح الی 16 بعد از ظهر)