طراحی خانه

کمپانی پنتون رنگ سال ۲۰۱۷ را معرفی کرد + تصاویر رنگ سبز گرینی – مجله مارکت اصفهان

[ad_1]

رنگ سال ۲۱۷ رنگ سبز شد که توسط موسسه پنتون معرفی شد. امسال رنگ سال با کمی تاخیر معرفی شد.  رنگ سبز متمایل به زرد رنگ فوق العاده زیبایی است.

 

رنگ سال ۲۰۱۷ به پیشنهاد کمپانی پنتون

هر ساله از سال ۲۰۰۰ شرکت پنتون یکی از دهها رنگ موجود در رگال خود را با توجه به فاکتورهای خاص طراحانش به عنوان رنگ سال انتخاب کرده و معرفی می کند.امسال کمپانی بنجامین با معرفی رنگ بنفش شاه پسند به عنوان رنگ سال ۲۰۱۷ از پنتون پیشی گرفت اما طراحان این شرکت بیکار ننشستند و بالاخره با مدتی تاخیر رنگ پیشنهادی خود را اعلام کردند.

رنگ سال ۲۰۱۷ میلادی

رنگ سال 2017 و سال 96 , عکسهای رنگ سبز سال 1396

رنگ سال ۲۰۱۷ توسط کمپانی پنتون معرفی شد

رنگ سال ۲۰۱۷ میلادی – ۱۳۹۶ شمسی چه رنگی است؟

در روزهای گذشته، موسسه پانتون، رنگ سال ۲۰۱۷ میلادی را اعلام کرد. این رنگ که Greenery نامیده شده است، رنگ سبزی است که کمی هم زرد دارد.برجسته ترین خصوصیت این رنگ مفهوم محیط زیست است چرا که کد مروبط به آن مختص رنگ سبزی است که هنگام جوانه زدن دیده می شود ، با این مضمون پنتون سعی داشته تا رنگ خاص تازه شده را برای سال ۲۰۱۷ میلادی معرفی کند.در آلبوم رنگهای پنتون رنگ سبز با کد ۱۵-۰۳۴۳ سمبل آغاز دوباره و تازه شدن می باشد.

پنتون با معرفی ۱۰ ویژگی خاص رنگ سبز معرفی شده به عنوان رنگ سال تاثیرات مثبت آن را در روحیه و ارتقا دکوراسیون داخلی را بیان کرده است .

” آیزمن ” مدیر اجرایی موسسه پنتون در این رابطه می گوید :رنگ سبز ترکیب شده با زرد ما را به یاد طبیعت می اندازد و احاطه شدن با حس خوب و تازگی به سبک زندگی طبیعت هیجان و احساس خوش سرزندگی را منتقل می سازد.

تصاویر منتشر شده برای معرفی رنگ سال ۲۰۱۷ میلادی

رنگ سال 2017 و سال 96 , عکسهای رنگ سبز سال 1396

الگوی لباس با رنگ سال ۲۰۱۷ پنتون

رنگ سال 2017 و سال 96 , عکسهای رنگ سبز سال 1396

رنگ سال 2017 و سال 96 , عکسهای رنگ سبز سال 1396

رنگ سال ۲۰۱۷ و سال ۹۶ , عکسهای رنگ سبز سال ۱۳۹۶

[ad_2]

برای اولین بار منتشر شده در کمپانی پنتون رنگ سال ۲۰۱۷ را معرفی کرد + تصاویر رنگ سبز گرینی می باشد.

مطالب مرتبط